Gorenje | Grill | TG2000LCB | Table | 2000 W | Black
- TootjadGorenje
- Mudel: TG2000LCB
- Saadavus: 3
-
77€
Gorenje | Grill | TG2000LCB | Table | 2000 W | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 353.00 mm |
| Gross height (mm) | 108.00 mm |
| Gross weight | 3.90 kg |
| Gross width (mm) | 515.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Mõõdud (l x s x k) | 490 x 325 x 9 mm |
| mustmetallid | 123.00 g |
| Muud funktsioonid | Unique Level Adjustment/XXXL Grilling Area/Smart heating element/Temperature Controller/Reversible double-sided plates |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 88 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 436.00 g |
| Plaatide/riiulite arv | 1 |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Grill |
| Producer product name | TG2000LCB |
| Rasvavann | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Table |
| Vähese rasvasuse funktsioon | No |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 568.00 g |
Sildid: gorenje grill tg2000lcb table 2000 w black, tg2000lcb, gorenje, grillid

